KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713083

nr 1471 3083

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Par med ung flicka". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:18:42

26/5 23:50:00 1      Vinnande bud
30/5 14:50:59 1      justering av budtak

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano